Úvodní stránkaO násStruktura sboru

Struktura sboru

Informace o vedení farnosti ECM Plzeň 3 Maranatha a její struktuře

 

Struktura sboru:

Pastor sboru: Pavel Hradský
Staršovstvo sboru: Pavel Hradský, Petra Kolouchová (předseda), Gabriela Rybářová, Petr Konopík (zapisovatel), Jakub Forejt, Ludmila Melková st., Vladimíra Loučímová,

Delegát sboru na VK, OK: Petr Konopík

Farní vedoucí laiků: Petr Konopík

Ekonomka: Martina Kociánová (externista)

Pomocník kazatele: Petra Kolouchová

Vedení prorocké služby: Ludmila Melková st.

Vedení kmenů: Pavel Hradský

Vedení služby dětem: Helena Severová
AMM: Petr Konopík ml., Vítek Rybář

Vedení zvuku: Jan Melka

Vedení promítání: Zdeňka Rejšilová

Nominační výbor: Pavel Hradský (předseda), Petr Konopík, Helena Severová, Růžena Sehnalová, Radek Vavřík, Linda Čechová Strejcová, Pavel Konopík, Eva Kličková,

Výbor pro spolupráci s kazatelem: Vlaďka Loučímová(předsedkyně), Pavel Hradský, Karel Nyerges, Veronika Zichová st., Petr Konopík, Vítězslav Čech, Jan Melka

Hospodářský výbor: Petr Konopík, Pavel Hradský, Marek Kolouch, Ivan Trnka, Jan Melka, David Abraham, Jiří Šizling st.

Finanční výbor: Gabriela Rybářová (předsedkyně), Petra Kolouchová, Pavel Hradský, Jana Komišová, Eva Kličková, Vlaďka Loučímová, Petr Konopík, Anna Bejvlová

Kárný výbor: Karel Sehnal, náhradnice Veronika Zichová st.

Vyšetřovací výbor: Veronika Zichová st., náhradník Karel Sehnal

Povolení ke kázání: Petra Kolouchová, Petr Konopík,


Správní rada SKP Plzeň, Vršíček:
Pavel Hradský (předseda), Vítek Čech, Radek Vavřík, Petr Konopík, Marek Kolouch

Ředitel SKP Plzeň: Marek Novotný

Dozorčí rada POINT 14: Petra Kolouchová (předseda), Vladimíra Smítková, Jaroslav Svejkovský

Správní rada POINT 14: Pavel Hradský, Ctirad Hrubý, Miroslav Zicha ml.

Ředitel Point 14: Karel Nyerges

Správní rada SKP Duha: Petra Kolouchová (předsedkyně), Pavel Hradský, Mirka Škardová, Vlaďka Loučímová

Ředitelka SKP Duha: Linda Čechová
Výbor pro potřebné: Ludmila Lukášová, David Abraham,

Redaktor časopisu: Pavel Hradský, Petra Kolouchová                                        

Kronikářka: Petra Kolouchová

Sborové skupinky

Skupinkář

Kdy?

Kde?

Karel Sehnal

Pondělí - 16:00

Rodiny

Miloš Trnka

Pondělí - 16:30

Rodiny

Radek Špinka

Úterý - 18:30

Rodiny

Miroslav Klička

Středa - 10:00

Kaple

Renáta Trnková

Pondělí večer po domluvě

Rodiny

Jolana Pacovská

Nepravidelně v pátek - 19:00

Rodiny